Přijďte říct Václavu Klausovi „Už dost!“ Ve středu 17. června v 17 hodin na Hradčanské náměstí

Ve středu 17. června v 17 hodin na Hradčanské náměstí: Řekněte Klausovi NE!

Setkání se bude konat v předvečer Klausových narozenin, prezident je oslaví 19. června. Organizátoři happening pojímají jako rozlučkový a odhalí prý Klausovi pomník. Jako vhodný dárek navrhují účastníkům akce, aby přinesli narcis.

web akce: www.uzdost.cz

Václav Klaus: Přijďte říct Václavu Klausovi „Už dost!“ Ve středu 17. června v 17 hodin na Hradčanské náměstí.

zpráva z tisku (Lidové noviny):

Organizátoři slibují, že gratulační řeč k prezidentovým narozeninám pronese Vladimir Putin. Petici Už dost! na stránce www.uzdost.cz podepsalo k dnešnímu dopoledni přes 1300 lidí (dnes večer to již bylo 1711 lidí), mezi nimi jsou například podpisy Jiřího Gruši, Jáchyma Topola, Tomáše Halíka, Olgy Sommerové, Dany Němcové, Evy Holubové a Vladimíra Justa.

Na programu je i přednáška psychiatra na téma narcistická porucha osobnosti.

 

více:

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice netoviny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 reakcí na Přijďte říct Václavu Klausovi „Už dost!“ Ve středu 17. června v 17 hodin na Hradčanské náměstí

 1. Český národ má extrémistu přímo na Hradě Mluvčí presidenta republiky Petr Hájek ve své knize Smrt ve středu zpochybňuje teroristický útok na naše americké spojence v září 2001. Prý za útokem stojí samy Spojené státy! Z Hájkových slov je cítit nejen nenávist vůči Americe, ale i sympatie k islámským teroristům. Je jimi snad placený za šíření takovýchto poplašných zpráv? Hájkovo zpochybňování zářijových událostí v USA ukazuje, že Hájek zpochybňuje i všechny ostatní teroristické útoky ve světě a i jiné akce extrémistů, jímž poslední byl včerejší (10.června) útok neonacisty v muzeu holocaustu ve Washingtonu. Zpochybňuje Hájek i samotný holocaust?Vyjádření presidenta Václava Klause ke knize svého mluvčího je nepřijatelné a nehodné hlavy státu a vrchního velitele ozbrojených sil.Hájek velice ublížil politické agendě Klause při prosazování českých zájmů v civilizovaném světě a svými extrémistickými názory ohrozil české vztahy s americkými spojenci. Knihou naopak posloužil radikálnímu islámu a jiným extrémistickým skupinám, včetně komunistů, šířícím protiamerickou atmosféru nejen v Evropě. Hájek si očividně vůbec nepřipouští fakt, že dnešní teroristické útoky všude po světě nejsou namířené pouze proti Spojeným státům, ale proti celé civilizaci. A Česko není výjimkou.Za publikování svých extrémistických výroků a šíření poplašných zpráv musí Hájek nést veškeré právní důsledky, včetně odchodu z exponovaného postu mluvčího presidenta České republiky.Hana CatalanoJiri Vanek 11-06-2009 Na Pražském hradě řádí slintavka!http://czech-bohemia.blogspot.com

 2. Antonín Malach napsal:

  Dovoluji si vyjádřit k nechutné akci směřující k požadavku na odvolání našeho pana prezidenta. Přiznám se, že jsem stranu ODS nikdy nevolil a nejsem tedy zastánce pravicové politiky, kterou pan Klaus prosazoval ještě jako člen této politické strany. 1. Jsem zcela přesvědčen, že pro současnou politickou situaci je pan Klaus prezidentem nejlepším, jediným možným. Jeho oponent při posledních volbách – pan Švejnar je příliš vzdálený dění v naší zemi a podobně jako pan Havel příliš závislý na americkém velkopanství2. Pan Klaus se neohroženě postavil proti zákonu o registrovaném partnerství.3. Pan Klaus jako jeden z mála politiků Evropy odpovědně přistupuje k podpisu mezinárodních smluv. Jeho euroskepticismus je mu nesprávně přisuzován, neboť pan Klaus není proti Evropské unii, ale má zájem na tom, aby Lisabonskou smlouvou nebyla narušena národní suverenita, autonomie v rámci Evropy.3. Pan Klaus se nebojí zaměstnávat pana Petra Hájka, který se neohroženě postavil proti bludům evolučních pomatenců, včetně některých představitelů církve.

 3. chodec napsal:

  [2]: kultivovaně napsaný názor, díkysnad jen k panu Hájkovi: je dobré, aby takto neotřelé názory ventiloval právě někdo z okolí našeho prezidenta? Nebylo by lepší, kdyby je psal pro víkendové přílohy novin a přitom neměl s Klausem profesně nic společného?

 4. Křestanský Disident napsal:

  Také se připojuji k názoru že Václav Klaus je slušný prezident.To že v Lidicích řekl že se sudestskými nemci žít nedá má souvislost s Lisabonskou Smlouvou protože kdyby se podapsala tak se ruší Benešovy Dekrety.I když me dost zabolelo že proti nám slušným vlastencům byl když jsme 10.11 2007 chtěli pochodovat Prahou.Proti válce v Iráku to jsem byl dost smutný že nám ten pochod nepovolili a takových židáků a zamnipulovaných lidí tam nahnali.Pan Klaous tento zločit proti nacionalismu odčitnil jinými klady že je proti svazků buzerantů a té Lisabonské Zradě.Ve středu nebo kdy to bude příjdu podpořit Iniciativu DOST na podporu našeho prezidenta.

 5. Karel Noha napsal:

  Pravdoláskovní darebáci v čele s humanitárním bombardérem Vencou Veškrnou Blábolem jsou jako rakovina.

 6. Jana napsal:

  Křestanský Disident ano souhlasím.10.11 jsem také bojovala v Praze těch židů fakt nechápu jak se jich tolik lidí může zastávat.Toho dne pochopilo hodně lidí kde je pravda.Jsem opravdu štastná že je nás nacionalistů dost co |JUde zakroutíme krkem.Klaus jo je to rozporuplná osoba ale taky si jí vážím že je proti okupační EU a bruselskému diktátu proto i když to bylo těžké jsem mu odpustila že je zatím proti nám.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s